Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24694
Stary 18.03.2018, 22:58
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Już mecz z Koroną był dobry w wykonaniu Wisły. Ja się cieszę przede wszystkim z tego, że widać rękę trenera w naszej grze. Do zagrania świetnego meczu nie potrzebujemy przykładowo Brleka w formie sprzed transferu. Zarząd ma teraz swojego docelowego trenera, a teraz musi skupić się na utrzymaniu mu kadry. Zbyt wielu zawodnikom kończą się kontrakty w czerwcu, choć jestem przekonany, że z piłkarzami jak Cywka, Buchalik, Bartkowski nie będzie problemu. Trudniej będzie z Hiszpanami, którzy budują kręgosłup składu - Velez, Llonch, Imaz, Carlitos.
A co ty chcesz Cywke Buchalika i Bartkowskiego chcesz przedłużać?
Odpowiedz cytując