Temat
:
[XXVIII KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 18 marca 2018, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
139
18.03.2018, 20:52
Ach, no i Llonch, brak mi słów. Jeszcze kilka razy tak się pokaże z "teoretycznie" silnym rywalem, to będę go stawiał obok Cantoro, śmiejcie się, ale tak i .....
guardian_angel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do guardian_angel
Znajdź inne posty napisane przez guardian_angel