Temat
:
[XXVIII KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 18 marca 2018, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline
#
109
18.03.2018, 20:05
Ten mecz po raz kolejny pokazuje, że nawet teoretycznie najsilniejszy kadrowo zespół nie wygra w tej lidze meczu grając stojanowa.
Legia została zgwałcona na własnym stadionie
Piękny, spóźniony prezent na imieniny
Patryko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patryko
Znajdź inne posty napisane przez Patryko