Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.03.2018, 23:34
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Co on jakas swieta krowa, ze nic mu nie mozna zarzucac?
Ja wspomniałem tylko o profesjonalizmie

JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Eeee, przecież on był wtedy młodym szczylem, nie miał nic do gadania w szatni.
Tzn. że nie mógł wypowiadać się o metodach treningowych Petrescu? O Rumunie wypowiadał się negatywnie także długo po opuszczeniu Krakowa... a poznał chyba na czym polegają treningi w klubach zachodnich.

Z Petrescu robi się jakiegoś trenerskiego geniusza, i każdy twierdzi że jego droga była jedyną słuszną... może niekoniecznie? To temat na długą dyskusję.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.03.2018 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując