wiesniak842 napisał(a):

Co on jakas swieta krowa, ze nic mu nie mozna zarzucac?
|
Ja wspomniałem tylko o profesjonalizmie
JrQ- napisał(a):

|
Eeee, przecież on był wtedy młodym szczylem, nie miał nic do gadania w szatni.
|
Tzn. że nie mógł wypowiadać się o metodach treningowych Petrescu? O Rumunie wypowiadał się negatywnie także długo po opuszczeniu Krakowa... a poznał chyba na czym polegają treningi w klubach zachodnich.
Z Petrescu robi się jakiegoś trenerskiego geniusza, i każdy twierdzi że jego droga była jedyną słuszną... może niekoniecznie? To temat na długą dyskusję.