Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2211
Stary 16.03.2018, 22:58
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Idzie lato, chociaż na razie nie wygląda, i potrzebuje kupić żonce opony.
Jeździ niewiele - głównie do pracy i odwieźć mała do przedszkola.
Zastanawiam się nad oponami całorocznymi, bo zimówki też są do wymiany, np. Nokian Weatherproof albo Goodyear Vector 4Seasons G2, może Vredestein Quatrac 5.

Jeździ ktoś na takich oponach i mógłby rzucić jakąś opinią?
Poczytaj patę postów wyżej. Mam 4Seasons i polecam z punku widzenia nawet śnieznej zimy. Bo co do lata to jetem zdania, ze (poza dużym deszczem) każda się nada. Jako ciekawostka, byłem w tym roku na zimówkach w Chorwacji a co ciekawe samochody ichniejszej policji jeżdziły (sic!) na zimówkach a był to sierpień (miejscowość Vinodolski)
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując