czaro napisał(a):

|
Denerwujesz się, bo jesteś takim purystą językowym i troszczysz się o poziom forum, czy dlatego że jako prawdziwy patriota uważasz, że te omyłki w poście na forum kibiców Wisły Kraków degradują naród polski w oczach historii i Boga?
|
Trzy razy to już świadome działanie i to wiadomo jakich sił.