Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.03.2018, 08:54
czaro napisał(a):Wyświetl post
Denerwujesz się, bo jesteś takim purystą językowym i troszczysz się o poziom forum, czy dlatego że jako prawdziwy patriota uważasz, że te omyłki w poście na forum kibiców Wisły Kraków degradują naród polski w oczach historii i Boga?
Trzy razy to już świadome działanie i to wiadomo jakich sił.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując