Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2018, 22:42
Jeżeli nie wygraliśmy nimi od 2010 roku, to jest równoznaczne z tym, że już nigdy z nimi nie wygramy na wyjeździe ? Nie ma co się sugerować statystyką, wygrać kiedyś musimy i nie zdziwię się jak będzie to właśnie w niedzielę.
Ja w zwycięstwo wierze, remis też będzie okej, porażka nie będzie niezrozumiała
Odpowiedz cytując