Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
81295
14.03.2018, 09:09
pomeran
napisał(a):
...
- Laskos, w Białymstoku pomimo faktu bycia jedynym śo na ławce, nie dostał szansy. Nie wierze zeby ten stan rzeczy miał sie zmienic pozniej
...
Słomka, jak już.
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss