Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81289
Stary 13.03.2018, 20:24
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dlatego BYĆ MOŻE , na dobre by nam wyszło 9 miejsce na koniec sezonu zasadniczego , z bezpieczną przewaga nad strefą spadkową (jeśli sie otrzemy o te 8mke to bez dzielenia punktów ta przewaga powinna być naprawde spora)
Na dobre by nam wyszło... zwłaszcza finansowo - kilkaset tysięcy jak nie lepiej w plecy od canalu za miejsce 9 zamiast np. 5-6, plus mecze z termaliką i sandecją zamiast L, amiką czy jagą. A trzecia sprawa - wygląda na to, że naszym kosztem do ósemki wskoczyłyby pejsy.
Same zyski...
Odpowiedz cytując