|
Jakiś czas temu postanowiłem zrobić prawko C+E żeby trochę dorobić w Anglii.Niestety plany mi się zmieniły i tego kursu nie skończyłem.Kurs został przerwany ,ale mam problem z odzyskaniem pieniędzy.Pani mnie cały czas zbywa i mówiła na początku ,że nie mogą mi zwrócić kasy a teraz mówi ,że cały czas szefa nie ma...
Może mi ktoś powiedzieć czy mam szansę odzyskać część kasy czy sobie mogę już darować?
|