Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81287
Stary 13.03.2018, 20:00
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
do Jagi póki co nie mamy startu, w wywiadzie na weszło powiedziała, że w lecie wydali milion EURO na transfery a zimą 500 tys e, są na bieżąco z wypłatami a premie nawet do przodu płaca, więc nie przesadzajmy
Latem Jaga może wydała milion euro bo sprzedała Góralskiego za półtora mln euro plus kilkaset tys. za Czernycha czy Sekulskiego. Więc póki co działają jak wszyscy.
Odpowiedz cytując