sevenheaven napisał(a):

|
do Jagi póki co nie mamy startu, w wywiadzie na weszło powiedziała, że w lecie wydali milion EURO na transfery a zimą 500 tys e, są na bieżąco z wypłatami a premie nawet do przodu płaca, więc nie przesadzajmy
|
Latem Jaga może wydała milion euro bo sprzedała Góralskiego za półtora mln euro plus kilkaset tys. za Czernycha czy Sekulskiego. Więc póki co działają jak wszyscy.