|
PhantomRanger: nie sztuką jest kupować dobrych zawodników mając worki hajsu. Zarząd ewidentnie liczył (nadal zapewne liczy) na wartość dodaną w postaci domniemanych kontaktów Manuela. Gdyby był potrzebny ktoś, kto umie tylko obracać się w dobrych warunkach (czyli zachowując proporcje takich na ekstraklasę) to tym dyrektorem byłby jakis Polak.
Fajnie wygląda na przykład praca Masłowskiego w Płocku. Orlen ich tam hajsem wcale nie zalewa i dają rade. Nie mówie tego bo akurat fajnie grają i są na fali. Ciekawe transfery. Łasicki i Rasak. Dwie różne ścieżki pozyskania i obie ciekawe.
Pierwsza to Polacy, którym nie poszło za granicą (skoro wyjechali było na tyle dobrzy, zeby grac na przyzwoitym poziomie po powrocie)
I wyciąganie młodych z 1 ligi. Majątku za Rasaka nie zapłacili. W tym roku np Kądzior był do wzięcia za kwotę podobną do tej, którą videoton odrzucił za 4 mesiace Suljcia
Junco tak wyciągnął Wojtkowskoego i w tym kierunku powinien isc. Choć obawiam się, ze kazdy młody spoglądając na to ile szans dostaje Wojtkowski wybierze pozniej jakąś Wisłe Płock, Pogon albo Górnik Zabrze
|