TOMEK 11 napisał(a):

|
chyba niektórzy zapomnieli o podstawach, tak krawiec kraje, jak mu materiału staje, Junco musi poruszać się w określonych widełkach finansowych, a że te widełki są obecnie raczej dość hu.jowe, to nie wiadomo czego nie możemy się spodziewać, a fakty są takie, że nie było bodajże 200k euro na Suljica teraz, a sytuacja na skrzydłach oprócz Imaza jest gówniana i Junco też to wie, także niech niektórzy wyluzują
|
Milion złotych za 4 miesiące gry? Legia też by się kilka razy zastanowiła.