|
Rzeczywiście muszą być lepsze? Przecież oprócz Ze, Pereza i teraz Mitrovicia ściągnęliśmy niezłych grajków, albo takich, o których nie można jeszcze nic powiedzieć, bo z góry przyklejano im łatkę z popularnym swego czasu na tym forum napisem 'melodia przyszłości'. Jeśli chodzi o przydatność i unikanie wpadek, jak np. Mihalik to jesteśmy wysoko w tej lidze, wydaje się, że w górnej ósemce.
|