Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81271
Stary 13.03.2018, 15:42
Rzeczywiście muszą być lepsze? Przecież oprócz Ze, Pereza i teraz Mitrovicia ściągnęliśmy niezłych grajków, albo takich, o których nie można jeszcze nic powiedzieć, bo z góry przyklejano im łatkę z popularnym swego czasu na tym forum napisem 'melodia przyszłości'. Jeśli chodzi o przydatność i unikanie wpadek, jak np. Mihalik to jesteśmy wysoko w tej lidze, wydaje się, że w górnej ósemce.
Odpowiedz cytując