pepe72 napisał(a):
|
Jaga płaci w terminie, Wisła ma miesięczne zaległości.
|
Ale to ma niewielkie znaczenie. Istotniejsze są budżety płacowe. Jeśli mało płaca zawodnikom, to nic dziwnego, ze nie mają zaległości.
Jaga chyba nie ma szerszej kadry niż my. W ostatnim raporcie Deloitte (za 2016 rok) mieli budżet płacowy na poziomie 12-13 baniek. My wtedy kręciliśmy się koło 17 milionów.