Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81264
Stary 13.03.2018, 12:51
pepe72 napisał(a):
Jaga płaci w terminie, Wisła ma miesięczne zaległości.
Ale to ma niewielkie znaczenie. Istotniejsze są budżety płacowe. Jeśli mało płaca zawodnikom, to nic dziwnego, ze nie mają zaległości.

Jaga chyba nie ma szerszej kadry niż my. W ostatnim raporcie Deloitte (za 2016 rok) mieli budżet płacowy na poziomie 12-13 baniek. My wtedy kręciliśmy się koło 17 milionów.
Odpowiedz cytując