tomasz_19 napisał(a):

Słuszna uwaga, Junco chyba zbyt szybko został okrzyknięty 'łowcą doskonałym'. Gdzie są teraz te wszystkie wynalazki Manuela? Na ławie? Na trybunach? W gabinetach lekarskich?
Większość z zawodników, którzy teraz stanowią o sile drużyny nasprowadzał tu Kiko i to są fakty.
Ja bym osobiście widział Ramireza w naszym klubie w charakterze skauta na niższe ligi hiszpańskie. Chłop ma olbrzymie rozeznanie na rynku i mógłby sprowadzić kilku ciekawych zawodników za frytki.
|
Nie, sprowadził ich Junko, Kiko to ich co najwyżej polecił, tak samo pozostałych polecił Kuźba lub jeszcze ktoś inny.