Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2018, 12:04
Mam wrażenie, że Korona i Górnik zdecydowanie spuściły z tonu i grają o wiele słabiej, podobnie jest z Lubinem.
przyspieszyła sąsiadka, a na dodatek ma całkiem dobry kalendarz i może zamieszać.
Płock z 5 pkt przewagą nad 9 drużyną musiałby postarać się o wypadnięcie z grupy mistrzowskiej.
Arka jest groźna, ale kalendarz ma zdecydowanie najgorszy i trudno im będzie powalczyć o grupę mistrzowską.
My kalendarz mamy również trudny, ale może wystarczyć nam de facto 4 punkty w 3 meczach.
Lechia i Śląsk będą musiały w końcu zacząć punktować, bo wcale nie mają najgorszych składów, a Śląsk podejmuje u siebie Płock i Koronę i byłoby miło gdyby wygrali....
Nie ma podziału punktów, więc nawet ci najsłabsi będą nastawieni na punktowanie, wprawdzie dotyczy to też Sandecji - naszego ostatniego rywala, ale nie wierzę, aby Kazek był w stanie cokolwiek wycisnąć z tego zespołu.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując