Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12710
Stary 13.03.2018, 08:47
siara napisał(a):Wyświetl post
Dobry ancymon....
http://www.wislaportal.pl/34217,Krot...la_Krakow.html
Wczoraj było też kilka minut o nim w "Ekstraklasie po godzinach" na C+. Chłopaczek podobno bardzo sprawnie usuwał ze swojego profilu te sympatie pasiaste, ale chyba już w odpowiednim czasie się nie wyrobił, skoro go pogonili
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując