|
Llonch to bardzo dobry piłkarz i szkoda gdyby nie został w Wiśle ale to jest inny typ piłkarza niz Cantoro czy świetny Szymkowiak o czym tu nie którzy piszą.
Smutne jest to ze tu sie nic nie zbuduje zaraz sie okaże ze te wszystkie transfery nie służyły budowie niczego nowego cos tam może zarobimy na Carlitosie a reszta do widzenia nawet jak cos soba prezentują to ciągłe kontuzje ich skreslaja i odnowa budujemy.
Nastepne pytanie czyja zasługa sa które transfery bo jakby nie Carlitos w mniejszym stopniu Llonch, Arsenic czy Imaz to delikatnie mówiąc transfery na ten moment bardzo przeciętne.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 13.03.2018 o godz. 07:53.
|