Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

jaki umiar co ty serek piepr.ysz
do Szymkowiaka oczywiśnie nie można absolutnie porównywac , bo to inna pozycja, inny profil zawodnika , inne zadania na boisku
ale z całym szacunkiem dla dokonań Mauro , to LLonchowi może on sznurowadła wiązać
|
Nie ma co, potrafisz czlowieka rozbawic

wstyd porownywac obu zawodnikow, Cantoro to byl jeden z najlepszych graczy zagranicznych jacy grali w Wisle Krakow, Llonchowi do takiego miana jeszcze sporo brakuje.