Uważam, że drużynę należy budować wokół jej najlepszych zawodników, a wiemy doskonale, że Pol w formie jest jednym z najlepszych w tej drużynie. Poza tym jeśli prawdą jest dokapitalizowanie spółki po wejściu Bargiela i celem drużyny będzie pierwszą trójka w tabeli to obowiązkowo należy przedłużyć kontrakty z najlepszymi aby nie robić ponownej rewolucji w składzie. Marzą mi się 4-letnie kontrakty dla Carlitosą, Imaza, Pola i Bashy. Wokół nich, stopniowo wzmacniając skład, można zbudować naprawdę mocną drużynę. Poza nimi jest Maciek Sadlok, który już przedłużył. To takie moje przemyślenia ale wszystko i tak zweryfikują klubowe finanse oraz cele sportowe
