Wyświetl pojedynczy post
D@mian
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81229
Stary 12.03.2018, 13:54
Uważam, że drużynę należy budować wokół jej najlepszych zawodników, a wiemy doskonale, że Pol w formie jest jednym z najlepszych w tej drużynie. Poza tym jeśli prawdą jest dokapitalizowanie spółki po wejściu Bargiela i celem drużyny będzie pierwszą trójka w tabeli to obowiązkowo należy przedłużyć kontrakty z najlepszymi aby nie robić ponownej rewolucji w składzie. Marzą mi się 4-letnie kontrakty dla Carlitosą, Imaza, Pola i Bashy. Wokół nich, stopniowo wzmacniając skład, można zbudować naprawdę mocną drużynę. Poza nimi jest Maciek Sadlok, który już przedłużył. To takie moje przemyślenia ale wszystko i tak zweryfikują klubowe finanse oraz cele sportowe
Powód: Słownik w telefonie ;)
Ostatnio edytowane przez D@mian : 12.03.2018 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując