Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24676
Stary 12.03.2018, 12:58
złe zdanie mam o midze ktory za niemiecki jurgielt swiadomie i z premedytacja pchał Wisłe ku przepaści

a o PS mam żal o blokade użytkowników ad bloka , zreszta takie apele pojawiiały sie ze strony także innych osób np Framata
Odpowiedz cytując