tomasz_19 napisał(a):

|
Odejście Lloncha porównałbym do odejścia Cantoro czy Szymkowiaka... po odejściu Hiszpana w środku pola będzie olbrzymia wyrwa jak w Wielkim Kanionie.
|
jaki umiar co ty serek piepr.ysz
do Szymkowiaka oczywiśnie nie można absolutnie porównywac , bo to inna pozycja, inny profil zawodnika , inne zadania na boisku
ale z całym szacunkiem dla dokonań Mauro , to LLonchowi może on sznurowadła wiązać