Nie wierzę w to, co czytam. Czy Wy naprawdę porównujecie Lloncha do Szymkowiaka lub Cantoro

?
Pol to naprawdę solidny zawodnik ale w jakim miejscu jest teraz Wisła?! Szymek i Mauro brylowali w mistrzowskiej drużynie a nie w ligowym średniaku. Z jednej strony niektórzy oczekują walki o puchary a z drugiej rozpaczają po ewentualnym odejściu Lloncha. Akurat takich gości jak on najłatwiej zastąpić. Trudniej z kimś kreatywnym, co widać obecnie...