Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81206
Stary 12.03.2018, 09:13
Llonch miał opcję 0,5 roku + 1. Chcieli z nim przedłużyc juz rok temu, zanim jednostronnie wykorzystali opcje + 1 rok. Niestety Llonch nie zgodził się.

Wszystkie znaki wskazują, że Llonch zwyczajnie nie chce grać dłużej w Wiśle. Od stycznia może podpisać z kim chce, może juz nawet to zrobił.

Gdzieś (chyba podczas rozmowy w Weszło.fm z Panią Prezes) słyszałem, że Llonch poinformował klub, że nie podpisze nowego kontraktu i chce zmienić ligę.

Tak więc z Llonchem się niestety żegnamy raczej.
Odpowiedz cytując