|
Siemanko
Mam na sprzedaż koszulkę Wisły, biała rozmiar L, z firmy Adidas kołnierzyk, przód herb na piersi po lewej stronie, środek Telefonika. Tył koszulki czysty!
Wiecej info pw, jak i zdjęcia koszulki. Cena do ustalenia.
Pozdro!
Ps. Posiadam również dla kolekcjonerów szalik Olimpique Marseille cena również do uzgodnienia.
Ostatnio edytowane przez Muniek : 11.03.2018 o godz. 21:21.
|