piotek napisał(a):

Czemu ja się ciągle łudzę, że można od niektórych dostać poważną odpowiedź...
Kłaniam się.
|
Wlasnie dlatego odpowiedzialem nienormalnie

Nic personalnego, tylko, ze zaraz zaczęłaby sie walka na argumenty z pokemonami. Rowniez sie klaniam.