mr_kwolf napisał(a):

|
Cracovia może powtórzyć naszą historie sprzed 2 sezonów. Fenomenalna seria w rundzie wiosennej i mecz o życie w ostatniej kolejce z Zagłębiem o awans. Oby się również zakończenie powtórzyło.
|
Byłem na tamtym meczu i stadion bił rekordy frekwencji
s1mone napisał(a):

A ja tam bym z chęcią zobaczył kolejne derby w rundzie finałowej. A w derbach jakieś 3 albo 4:0 dla nas
|
Prawdopodobieństwo derbów jest dość wysokie.