Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24669
Stary 11.03.2018, 10:47
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ta jasne 3mln
Wezcie pod uwage ze jestesmy 8 klubem Carlitosa na przestrzeni 6 ostatnich ostatnich lat. Bardzo ryzykowny zakup.

Mysle, ze jak by lezalo na stole 1mln za Carlitosa ..juz bo go z nami nie bylo.
Wg plotek leżało 1,5 mln, a zarząd nie chciał gadać poniżej 2,5 mln. Janex89 spekulował, że za 2 Wisła by go puściła. I kolejna plotka, że była oferta z 2 ligi hiszpańskiej ale Carlitos nie chciał.

Może teo się wypowie, bo ma szklanki whisky, a ja nie.
Odpowiedz cytując