Dariook napisał(a):

Ta jasne 3mln 
Wezcie pod uwage ze jestesmy 8 klubem Carlitosa na przestrzeni 6 ostatnich ostatnich lat. Bardzo ryzykowny zakup.
Mysle, ze jak by lezalo na stole 1mln za Carlitosa ..juz bo go z nami nie bylo.
|
Wg plotek leżało 1,5 mln, a zarząd nie chciał gadać poniżej 2,5 mln. Janex89 spekulował, że za 2 Wisła by go puściła. I kolejna plotka, że była oferta z 2 ligi hiszpańskiej ale Carlitos nie chciał.
Może teo się wypowie, bo ma szklanki whisky, a ja nie.