|
moim zdaniem pewni 8 sa jagielonia legia lech i górnik ( dostana zabrane pkt) zostaja 4 miejsca i dla mnie liczy sie 5 druzyn w walce o nie arke ma zbyt trudny terminarz zeby powalczyc o przekroczenie 38 pkt zakladam ze zmiana trenera w ekstarklasie zawsze daje pozytywnego kopa mam tu na mysli bruk bet i lechie czyli mecze bbt -cra ,kor lgd.lgd - ark
zbyt duzo meczy miedzy zainteresowanymi walka zeby zdobyc komplet
|