|
Carlitos ma taka umowe ze nic nie jest w stanie wykombinowac na lewo ( dopoki mu systematycznie placa) , to zloty strzal naszego zarzadu - nie dosc ze koles uratowal nam sezon to mozna go sprzedac za niezla sume ....jakby jeszcze zdobyl korone krola strzelcow to mozemy liczyc na naprawde niezle pieniadze ...jesli strzeli najwiecej bramek w lidze to mysle ze i ze 3 mln euro mozna na nim zarobic / ruscy - belgia- holandia - cypry- grecje austria portugalia itp /
|