Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24659
Stary 10.03.2018, 22:36
Sto razy było... podwyżka 20% i możemy o rok przedłużyć. Odejdzie, ale nie za friko.

Ps. A może nasz amerykański milioner na tyle zachęci Lopeza, że ten rozważy jeszcze jeden sezon u nas?
Odpowiedz cytując