Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81194
Stary 10.03.2018, 19:10
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Bez Lloncha sobie poradzimy.A wyobrazcie sobie ten sezon bez Carlitosa.
oczywiscie ze nikt teraz bez Carlitosa sobie nie wyobraza Wisly - ale czy to dobrze gdy druzyna jest tak bardzo uzalezniona od tylko jednego zawodnika / co w przypadku odejscia / kontuzji czy innych kwestii nie pomniejszam zaslug Carlitosa ale po tym co odwala Llonch to dla mnie to jest serce druzyny - po prostu dawno nie widzialem takiego kolesia - tak zawzietego i walczacego o kazda pilke , gdyby jeszcze choc ciut mial dryg do grania ofensywnego albo jakies kopyto do strzalow z daleka to smiem twierdzic ze to zawodnik lepszy ( na swojej pozycji) niz nawet Radek Sobolewski , ale niestety ofensywa to nie jego bajka
Odpowiedz cytując