|
nie zgadzam sie- napastnika czasem mozna trafic dobrego - a takiego kolesia jak Llonch to nie bylo u nas w polskiej lidze dawno - koles odpierdala mega czarna robote w defensywie - az sie dziweie ze mioduski albo amika jeszcze nie robia podchodow pod niego
|