Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 10.03.2018, 09:54
mamy aktualnie 40 pkt

arka moze jeszcze zdobyc maks 12 i miec 46
żydy 44

druzyny ponizej nawet zdobywajac max pkt juz nas nie przeskocza

czyli biorac pod uwage czarny scenariusz że rywalizujace z nami druzyny punktuja perfekcyjnie , to potrzebujemy jeszcze 7pkt ( na 9 mozliwych)

brzmi nieciekawie , ale nie wierze w 12pkt żydowni i ich nadmorskich przydupasów


natomiast patrząc na świat przez różowe pocupiałowe okulary , to warto zaznaczyć że jesli Jaga jutro wygra z Lechem czego jej życze , to tracimy do 3go miejsca (pewne puchary) 3pkt (jeden mecz !!!11!!jeden)
Odpowiedz cytując