|
mamy aktualnie 40 pkt
arka moze jeszcze zdobyc maks 12 i miec 46
żydy 44
druzyny ponizej nawet zdobywajac max pkt juz nas nie przeskocza
czyli biorac pod uwage czarny scenariusz że rywalizujace z nami druzyny punktuja perfekcyjnie , to potrzebujemy jeszcze 7pkt ( na 9 mozliwych)
brzmi nieciekawie , ale nie wierze w 12pkt żydowni i ich nadmorskich przydupasów
natomiast patrząc na świat przez różowe pocupiałowe okulary , to warto zaznaczyć że jesli Jaga jutro wygra z Lechem czego jej życze , to tracimy do 3go miejsca (pewne puchary) 3pkt (jeden mecz !!!11!!jeden)
|