|
"Decyzja o pozostawieniu Pola Lloncha na ławce, to było zagranie taktyczne. Pol prezentuje się od początku roku bardzo dobrze, ma za sobą serię bardzo dobrych meczów i to wiąże się z włożonym przez niego dużym wysiłkiem. Chciałem uniknąć takiej sytuacji, żeby moi najlepsi piłkarze mieli przez swoją intensywną grę problemy. Pol Llonch wszedł w drugiej połowie i bardzo wiele nam pomógł - przyznał Hiszpan."
|