Temat
:
[XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Śląsk Wrocław, 9 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1
09.03.2018, 23:22
Nie przeceniamy. Widzieliśmy to na własne oczy. Zamiast objeżdżania Mitrovicia jak tylko Śląsk chciał, pojawił się
Carlitos
dobrze trzymający się przy piłce, szybki, z kiwką, dobrze podający, robiący przewagę w środku boiska.
I wszystko się zgadza
silver03
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver03
Znajdź inne posty napisane przez silver03