Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 09.03.2018, 22:36
Zdecydowanie nasz najgorszy mecz w 2018 roku. Cywka w ogóle nie nawiązał do swoich lepszych poprzednich meczów. Brlek jest niesamowicie silny na nogach, szkoda tylko, że ustawiony był tak głęboko. Halilović wszedł i praktycznie nie tracił piłek, a to dla naszej linii pomocy było bardzo ważne. Carlitosowi włączył się luz i zabawa, oby już tylko na takim poziomie grał.
Odpowiedz cytując