|
Tutaj nie trzeba skomplikowanej matematyki. Przy dzisiejszej wygranej jedną nogą meldujemy się w górnej ósemce (Arka cięzki terminarz, Cracovia zbyt duża strata). W przypadku straty punktów dzisiaj czeka nas walka do końca i zapewne mecz o życie z Sandecją.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|