Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4120
Stary 09.03.2018, 11:21
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz zwariowało. To, że Craxa może wejść do top8 pisałem już tu (28.2.18): https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=399

I było to na bazie dyskusji komentatorów z któregoś tam meczu Craxy.
Zaś jak nie będziemy punktować lepiej niż Zagłębie to może być faktycznie ciężko. 6 punktów do końca tej rundy to jest absolutne minimum.
Czemu mamy punktować lepiej niż Zagłębie?
Odpowiedz cytując