|
Powinien był spróbować rowerem górskim przez zieloną granicę. "Nie pedałujesz, nie jedziesz" - tak to jest, jak zapomina się podstaw. Od tego zaczynają się upadki wielkich.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|