KOMINEK napisał(a):

|
Ty tak naprawdę wierzysz że dowiesz się . Z jakiej racji klub ma Ci podać taką informację.
|
chodzi mi o ( mniej - wiecej) o jakich pieniadzach mowimy - moze nawet nie pieniadzach tylko : co Nam daje wpuszczenie Bargiela do Wisly - i po co , oczywiscie ze nie wymagam kwot - cyfr itp - po prostu zastanawia mnie czy ta cala otoczka to nie tylko szum w mediach - ktore tak naprawde rktycznie nic klubowi nie daje ....jeszcze raz powtarzam : bez napinki i szydery