Wyświetl pojedynczy post
Rock'n'Roll Star
Member
 
 
Od: 02.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.03.2018, 11:32
Prawdopodobnie jak wejdziemy do 8 to z miejsc 7-8, co w sumie...nie jest takie złe. A śmiem twierdzić że lepsze niż zajęcie miejsca 5-6. Już tłumaczę czemu: Zajmując miejsca 5-6 skazujemy się na granie z całą czołówką na wyjeździe (w przypadku 5 miejsca poza 4, a w przypadku 6 poza 2), co sprawia, że szanse aby "poprawić" naszą pozycję w tabeli są czysto iluzoryczne, zwłaszcza patrząc na naszą wyjazdową formę. Zajmując miejsca 7-8 jesteśmy niżej w tabeli, ale podejmujemy u siebie dwie z drużyn z czołowej 3, co oczywiście nie sprawia że jesteśmy faworytem do pucharów, ale oznacza większe zainteresowanie i lepsze wpływy z biletów (taki mały plusik). Jeśli chcielibyśmy w tym sezonie powalczyć o coś więcej niż egzystencję, musielibyśmy zająć miejsce w czołowej 4 żeby rozegrać 4 mecze u siebie, ale na to niestety się nie zanosi.
Odpowiedz cytując