Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#500
Stary 06.03.2018, 21:52
Etykieta jest adekwatna, ponadczasowa i fantastyczna. Nie konkretnie w odniesieniu do Ciebie ale ogolnie jest
Rozumowanie "swietny trener, ale nie bedzie mial wynikow bez siwetnego skladu" samo w sobie jest paradoksalne lekko, gdyz jakby mial byc takim swietnym trenerem to i z tym skladem wciagnalby lige nosem. Poki co od kazdego w pape nie dostajemy na szczescie.
Co do skladu, to tez ciezko stwierdzic. W przerwie letniej calkiem mozliwe, ze znowu nastapi "przewietrzenie" szatni i dolacza do niego nowe twarze. Ja osobiscie Carrillo daje duuuuzy kredyt zaufania. W sumie jak Kiko. Oby tylko nie skonczylo sie podobnie.
Odpowiedz cytując