|
krzaq, naprawdę nie ma co puszczać wodzy fantazji,bo za dwa tygodnie to się skończy bardzo gorzkim rozczarowaniem jak klub przedstawi wizję tej współpracy. Bragiel może ma jakieś fajne,innowacyjne pomysły na zarządzanie klubem,chociaż ja nie widzę wielu płaszczyzn między branżą platform crowdfundingowych dla start upów,a klubem piłkarskim. Na 99% to nie będzie tak jak wiele ludzi myśli, tzn że ma zamiar zainwestować żywe pieniądze w Wisłę.
Ciekawi mnie natomiast za jaką kwotę zostaną sprzedane akcje, i czy TS może je od tak wytransferować do spółki piłkarskiej.
|