|
jeszcze zmiane trenera po serii gorszej gry jestem w stanie zrozumieć chociaż niepopieram , ale w naszych warunkach finansowych teksty w stylu "mam nadzieje że nastepne okienko bedzie bez Junco" to jest tak aberracja że większą chyba już by było tylko wywieszenie na meczu płótna "Meresiński wróć"
|