Temat
:
[XXVI KOLEJKA] Jagiellonia Białystok- WISŁA Kraków,5 marca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
195
06.03.2018, 13:38
No nie wiem, nie wiem, ManU pod wodzą Mourinho nie gra porywającego futbolu (wczorajszego meczu nie liczę), więc spora część wymagających forumowiczów zapewne i tam miałaby zastrzeżenia...
Nie jest łatwo zadowolić kibica Wisły
MaLk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaLk
Znajdź inne posty napisane przez MaLk