|
Moi drodzy, problemem jest jakość poszczególnych piłkarzy rzutujących na wyniki zespołu, a nie trener. Wystarczy spojrzeć na takiego Cywkę - na to jak źle kryje, podaje, ustawia się, operuje piłką - jak mało daje dobrego zespołowi i jak niewiele potrafi - by od razu zrozumieć, dlaczego drużyna z takimi zawodnikami w składzie po prostu nie ma prawa grać na miarę naszych pragnień i oczekiwań. To naprawdę bardzo proste.
Ostatnio edytowane przez Markus : 06.03.2018 o godz. 12:53.
|