Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5405
Stary 06.03.2018, 12:31
Jeśli mogę coś dodać.

Na antenie weszło.fm Marzena Sarapata nie wykluczyła, że w przyszłości pojawi sie kolejny mniejszościowy udziałowiec w klubie. Dodała równiez, że jest to rozwiązanie mało popularne (pakiet mniejszościowy) zwłaszcza w polskich warunkach, gdyż istnieje przeświadczenie że wiąże się z inwestycjami a nie niesie ze sobą możliwości władzy. Co wg Pani prezes nie jest prawdą.

Być może będzie on powiązany z Bragielem....?!

Bardzo interesująco zapowiadają się najbliższe dni.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 06.03.2018 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując