Cytat:
|
Czy Ondrasek już jest zdrowy? Brozio wygryza go ze składu? Przecież Paweł nawet nie potrafi obecnie odegrać w tempo piłki na 90cm ... i Ondrasek przegrywa z nim rywalizacje?
|
Na Ondraska nie ma sensu juz stawiać - wszystkie szanse jakie dostał jesienią zmarnował. Jest szklany, kolejna kontuzja to kwestia czasu, juz lepiej dać szanse Kolarowi, czy Bałaniukowi, też nic nie grają, ale jeszcze tylu szans nie zmarnowali.